Przedszkola

„Przedszkola Siatkarskie” to zajęcia siatkarskie dla dziewczynek i chłopców w wieku od 3 do 7 roku życia. Zajęcia są częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Volleyball Schools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

 

Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenera/ki oraz asystenta/ki, wkraczają w zaczarowany świat sportowych bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini siatkówkę.

Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) oraz bogatemu wyposażeniu sal i boisk treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie siatkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.

Starannie wyselekcjonowana kadra trenerska to osoby, które na co dzień prowadzą zajęcia siatkarskie w najlepszym miejscu do rozwoju młodych talentów – Akademii Legii Warszawa. Bazując na swoim doświadczeniu oraz programie zajęć stworzonym specjalnie dla najmłodszych, wspierają chęć do ruchu młodych chłopców i dziewczynek i dają szansę na przeżycie niezapomnianych chwil.

By wzmocnić poczucie więzi między rodzicem a jego pociechą w ramach zajęć „Siatkarskie Przedszkola Legii” będziemy zachęcać do udziału w zajęciach również opiekunów naszych małych adeptów siatkówki.

Zapisz swoje dziecko już teraz i podaruj mu niepowtarzalną szansę obcowania z siatkówką i mistrzowską zabawą z Legią Warszawa.

W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się odbijać piłkę, przebijać ją przez siatkę i grać w mini grach siatkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom – wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód.

Nadrzędnymi celami zajęć w „Siatkarskich Przedszkolach Legii” jest:
- nauka postawy fair play oraz wzajemnego szacunku;
- wzmacnianie potrzeby ruchu z wykorzystaniem gier i zabaw;
- kształtowanie koordynacji ruchowej oraz poczucia równowagi;
- danie poczucia dzieciom przynależności do rodziny Legii Warszawa;
- propagowanie zdrowego trybu życia i wzmacnianie relacji między opiekunami i dziećmi z wykorzystaniem zabaw i gier z elementami siatkówki;

Uwaga: Liczba miejsc w Siatkarskich Przedszkolach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy.

Opłaty: Opłata wpisowa za zajęcia już od 179 zł (w ramach opłaty Uczestnik otrzymuje zestaw stroju treningowego marki adidas oraz zaproszenie na mecz Legii Warszawa). Opłata za miesiąc zajęć już od 189 zł.

Dowiedz się więcej FAQ
Regulamin zajęć: Regulamin

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA VOLLEY SCHOOLS
Legia Volley Schools

Liczba zawodników: 100

Liczba lokalizacji: 5

Liczba drużyn: 10

zobacz całą mapę
Legia Volley Schools na Youtube
Legia Volley Schools na Instagramie