Kariera

Chcesz pracować w jednym z projektów Legia Volleyball Schools? Jeżeli jesteś trenerką/em bądź studentem ostatnich lat AWF i chcesz się rozwijać pod okiem profesjonalistów - zapraszamy. Dodatkowo czekają na Was także staże w redakcji serwisu internetowego legiavolleyschools.pl.

 

Poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy z młodzieżą w ramach projektów piłkarskich Legia Volley Schools na stanowiska:
- animator/trener (dzieci 3-7 lat)
- trener (dzieci 6-12 lat)


Od kandydatów oczekujemy:
- Ukończonego kursu trenerskiego (jedynie na stanowisku trenrer)
- Wykształcenia pedagogoicznego lub wczesnoszkolnego (studiowania na jednym z wymienionych kierunków).
- Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Zamiłowania do pracy z dziećmi.
- Dyspozycyjności.
- Umiejętności pracy w grupie.
- Mile wiedziane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym na etapie podstawowym.
- Bycie kibicem Legii Warszawa będzie dodatkowym atutem.

W zamian za zaangażowanie proponujemy:
- Pracę w stałych godzinach i dogodnych lokalizacjach.
- Stałe wynagrodzenie adekwatne do podjętego zaangażowania.
- Sesje doszkalające oraz materiały wspierające pracę trenerską.
- Udział w szkoleniach i konferencjach trenerskich.
- Przynależność do wielkiej rodziny Legii Warszawa.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem na adres: kontakt@legiavolleyschools.pl. W temacie maila napisz: Praca - Trener.
 

-----------------------------

Marzysz o pracy w najlepszym Klubie w Polsce? Zrób pierwszy krok! Zapraszamy na staż w redakcji serwisu internetowego Legia Volleyball Schools - legiavolleyschools.pl. Poszukujemy redaktorów i fotografów, którzy tak jak nasi zawodnicy są na początku swojej przygody i chcieliby ją kontynuować z nami. 

 

Do obowiązków stażysty należałaby przede wszystkim praca redaktorska - przygotowywanie relacji z meczów i treningów, przeprowadzanie wywiadów, pisanie newsów oraz aktualizację informacji na naszej stronie oraz w social mediach.
 
Ogłoszenie skierowane jest także do fotografów sportowych. Przygotowywanie relacji foto z treningów czy wydarzeń prowadzonych przez Legia Volley Schools to na pewno szansa na podniesienie swoich umiejętności i rozwijanie talentu pod okiem doświadczonej ekipy.
 
Jeśli dołączysz do redakcji będziesz bliżej swojego ukochanego Klubu. Kto wie, być może obsługując mecz czy trening jednej z drużyn Legia Volley Schools będziesz oglądał następcę Andrzeja Wrony  czy Karola Kłosa?
 
Staż w redakcji legiavolleyschools.pl jest bezpłatny. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Aplikacje w postaci CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego z przykładami Waszych tekstów lub relacji foto prosimy wysyłać na adres kontakt@legiavolleyschools.pl, z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA VOLLEY SCHOOLS
Legia Volley Schools

Liczba zawodników: 100

Liczba lokalizacji: 5

Liczba drużyn: 10

zobacz całą mapę
Legia Volley Schools na Youtube
Legia Volley Schools na Instagramie