AKTUALNOŚCI

2020-08-26 14:53

Wyjątkowy start sezonu !!! - trening na płycie głównej stadionu

Autor: Legia Volley Schools Fot. Damian Kujawa

A jednak się uda! Wyjątkowe zajęcia na płycie głównej stadionu przy Łazienkowskiej już w niedzielę, 6 września 2020 r. W mistrzowski sposób otworzymy sezon 2020/21 - nie może Was zabraknąć!

 

W ciągu całego dnia w treningach na głównej płycie Stadionu przy Ł3 weźmie udział tysiące dzieci w wieku od 3 do 14 lat, ze wszystkich programów Legia Schools (w tym oczywiście Legia Volleyball Schools) oraz naszych sekcji z całej Polski!

 

Do tej pory uroczystymi treningami kończyliśmy sezon. Tym razem, z uwagi na warunki, jakie zafundował nam rok 2020, nasze spotkanie nie odbyło się w czerwcu ale odbędzie się we wrześniu i właśnie w taki wyjątkowy i mistrzowski sposób sezon 2020/21 będziemy otwierać!

 

Przygotowana i doświadczona kadra trenerów oraz zawodnicy, rodzice i kibice - dla wszystkich będzie to wielkie święto Legia Schools. W treningach podzielonych na tury wezmą udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z każdego programu sportowego z całej Polski a także innych dyscyplin sportu w ramach Legia Schools.

 

Podczas całego wydarzenia, będziemy dbać o bezpieczeństwo i zdrowie naszych podopiecznych, rodziców oraz trenerów. Ten rok będzie się różnił pod kątem organizacji m. in. brakiem atrakcji i aktywności na trybunie wschodniej (ograniczymy się do samego treningu), mniejszą liczba boisk na każdą godzinę (by uniknąć tłumów podczas rejestracji), ankietą zdrowotną otrzymywaną od każdego zawodnika, standardowymi procedurami bezpieczeństwa przed wejściem na obiekt. 

 

Bądźcie w tę niedzielę, 6 września, z nami i zróbmy wspólnie najlepszy pierwszy trening sezonu w historii!

 

Oczekujcie wskazówek dotyczacych konkretnej godziny Waszego treningu - szczegółowe informacje prześlemy na adresy mailowe po zebranych od Was deklaracjach uczestnictwa w treningu!

 

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do zmiany lokalizacji lub terminu uroczystego treningu w przypadku okoliczności od nas niezależnych (np. warunki pogodowe i inne).

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA VOLLEY SCHOOLS
Legia Volley Schools

Liczba zawodników: 100

Liczba lokalizacji: 5

Liczba drużyn: 10

zobacz całą mapę
Legia Volley Schools na Youtube
Legia Volley Schools na Instagramie